Odpowiedzi

2009-11-08T13:56:37+01:00
Najpiekniejszym miejscem na swiecie moim zdaniem jest dom. Nigdzie indziej bowiem nie czuje sie tak dobrze jak w nim. Czuje sie bezpiecznie w gronie bliskich, szczesliwa i ufna pzy rodzinie. Nie zamienilabym tego miejsca na zadne inne, gdyz nie lubie szukac nowych wrazen. Wole sprawdzone miejsca. A dom takim jest. Nie potrzebuje przepieknych widokow, czy luksusowych apartamentow, kiedy mam cieplo rodzinne i zrozumienie. Ktos moglby sie zapytac dlaczego akurat to miejsce?? Odpowiedz jest latwa. Poco szukac innych wrazen, czy marnowac pieniadze , skoro to wszystko cO na prawde cenne i co kocham mam w zasiegu reki. komus moze sie to wydawac dziwne, ale ja uwazam ze najpiekniejszym miejscem na swiecie jest wlasnie dom :)


Mam nadzieje ze ci sie przyda?? Napisz prywatnie czy oto ci chodzilo :P
6 4 6
2009-11-08T14:09:32+01:00
Moim zdaniem najpiekniejszym mniejscem na swiecie to góry i morze.
oba te miejsca znajdóją się na dwóch róznych krańcach naszego kraju.

Bardzo lubię podziwiać piękne widoki jakie znajdója się w górach,
skałki, roślnnosc, która się tam znajdóje oraz jeziorka i strumyki płynące między górami i pagórkami. takim szczególnym miejscem są góry stołowe połozone na zachodzie polski. są to skały pisakowe i bardzo widowiskowe. niektóre góry z wygladu przypominaja różne przedmioty.
bardzo ciekawe i pełne przygód są wspinaczki górskie - niegdzie nie ma takiej adrenaliny .

Morze jest to miejsce w którym mozna wypocząć i się zrelaksować.
tamtejszy klimat jest bardzo dobry dla zdrowia, dlatego tam zdajduje się duzo uzdrowisk.
wieczorami są piękny widok na zachodzące słońce .
to miejsce ma rózne zalety miedzy innymi mozna się opalac i popływać.
bardzo pięknym miastem jest Gdynia , zabytkowe statki, i oceanarium znajdujące się niedaleko- po prostu jest co podziwiać.

(może być??? ;/)
6 5 6