Kochani mam do napisania przemówienia z WOSu. Bardzo proszę o jakąkolwiek pomoooc :))

1. Jesteś rektorem wyższej uczelni nauk społecznych. Napisz przemówienie skierowane do studentów socjologii, w którym ukazujesz zagrożenia wynikające z kosmopolityzmu.

2. Napisz przemówienie, które wygłosisz na sesji Rady Gminy i przedstawisz w nim program działań zmierzających do poprawy losu bezdomnych zwierząt w Twojej miejscowości

3. Wyobraź sobie, że jesteś posłem z woj. warmińsko-mazurskiego. Przygotuj wystąpienie w sejmie, w którym przedstawisz zjawisko bezrobocia w twoim regionie. Uwzględnij w nim przyczyny bezrobocia, rodzaje, społeczne skutki i rozwiązania które mogą wpłynąć na zmniejszenie poziomu bezrobocia

1

Odpowiedzi

2009-11-08T15:43:58+01:00
Wybrałam drugi temat.Drodzy zebrani.

W naszym regionie widuje się coraz więcej bezdomnych zwierząt. Czy można naprawić ich los? Oczywiście, My jako radni jesteśmy zobowiązani dbac zarówno o dobro mieszkańców jak i zwierząt.
Mój program naprawy tej sytuacji jest jasny. Mam zamiar z Waszą pomocą sporządzic plan dotyczący budowy schroniska. Przeciez te bezbronne zwierzęta nie moga tułać się po ulicach. Liczę na wasze wsparcie. Musimy działać szybko. Dziekuję.
1 1 1