Odpowiedzi

2009-11-08T17:12:20+01:00
In last holiday i was in .......... wveryday i went to the beach. sometimes i met with my friends. i was swumand i was sunbathed.everyday i walk with my dog. my holiday were very excited
2009-11-08T17:50:32+01:00
In the last holiday I was at the seaside. I had a great time. I swim at the sea and play in volleyball on beach. Them I was on country side. I met with my old friends.
Najlepsza Odpowiedź!
2009-11-08T19:30:09+01:00
In the past holidays spent at the seaside of the Gdańsk mjesce is beautiful in my opinion, zreszto so uważam.weather was very good holiday spent with family whole day we went to the beach to relax on school and parents from work but not only spent my free time I also went the city every two days with Mom traveled to the city after some new clothes. naprwde recommend jetst the city is a city full of impressions, and it is very fine. we said myself that for the second year GDANSK also visit was very good.


W ubiegłe wakacje spędzałem nad morzem w Gdańsku te mjesce jest piękne moim zdaniem,zreszto tak ,uważam.Pogoda była dardzo dobra wakacje spędzałem z cało rodzino codziennie chodziliśmy na plaże ,żeby wypocząć od zkoły a rodzice od pracy ale nie tylko spędzaliśmy wolnym czasie również chodziliśmy na miasto co dwa dni jeździłam z mamo na miasto po jakiś nowy ciuchy. naprwde polecam te miasto jetst to miasto pełne wrażeń,i jest bardzo piękne.powiedzieliśmy sobie,że na drugi rok też odwiedziemy GDAŃSK było bardzo fajnie .
2 1 2