Odpowiedzi

2009-11-09T13:56:04+01:00
Dotyczy to wiersza Adama Mickiewicza:
Moja przygoda nad wodą wielką i czystą-kartka z pamiętnika miłośnika górskich jezior-musze miec na ten temat kartke z pamiętnika... Proszę o pomoc-nagroda to 50 punktów...
To musi byc wpracowanie !


; Zaczeło się tak pewnego dnia postanowiłem pójść w jedne z najpiękniejszych gór świeciło pięknie słońce i spiewłały radośnie ptaszki miała to być wyprawa samotna jednak była po tej wycieczce stwierdziłem że lepiej w górską trase wychodzić zkimś kto może udzielić pomocy i ma mape ale o tym troche później.
ciepło aż miło wyszedłem na szlak było spokojnie ale po ok 2,5 km zaczeło być gorzej zaczeły mnie boleć nogi i zaczołem my śleć o powroci a ja głupi pomyślałem że co ludzie na wsi powiedzą gdy wróce do domu po niecałej godzinie . jaki byłem głupi że niewruciłem ale już rozumiem że należy słuchać naszej intuicji . poszedłem wyżej na szlaku leżało duże przewrucone dzrzewo było miejsce żeby przejść przez duże kamienie pomyślałem a co mi szkodzi przecięż nic się niestanie jednak nie kiedy przechodziłem noga utkneła mi między szczeliną. oj ja biedny sam na najmniej odwiedzanym szlaku przypomniało mi się że w torbie którą miałem na plecach miałem wodę polałem nią nogę i jakoś noga wysuneła się ze szczeliny . Teraz pozostało pytanie do domu czy dalej jednak tym razem posłuchałem intuicji i poszedłem do domu po kilku godzinach wyszedłem w dokładnie innym kierunku do mojego domu zaczeło się robić ciepło nieopodal mnoie było jeziori i domek który wyglądał i po sprawdzeniu był pusty postanowiłem że spędze tam noc . gdy sie obudziłem poszedłem szlakiem który wydzwał mi sie znajomy i doszedłem tak to naprawde bbbbył on to mój mały domek.
w domu wszyscy miło mnie powitali i prosili o opowiedzenie tej ciekwej ale także zawadiackiej przygody .
4 3 4