Jak by mi mugł to ktoś przetłumaczyć będe wdzięcznyMy typical weekend
My typical weeken starts at Friday aftenon when I come back to the school. Usually I spend it at do my homework and kick back in my home. I talk to my friend in internet in the evening.
In Saturday I sleep at late. It is only day at the week when I let for this. Next I wash, clin my room, eat breakfast and arang with my friends. Usually we go at walk or we go to the restaurant type fast food.
I go to the cinema, concert or other performance in the evening. Eventual I leave in home and I watch gazete, but I seldom spend Saturday evening in the home.
In the Sunday I get up at 6 o'clock. I go to the race. Next I wash and eat breakfast. At 10 o'clock I go to the church and meet my friends. I watch TV, gazete and learn in the evening. I rest.

2

Odpowiedzi

Najlepsza Odpowiedź!
2009-11-08T19:36:15+01:00
Mój typowy weekend.
Mój typowy weekend zaczyna się w piątkowe popołudnie kiedy przychodzę ze szkoły. Zazwyczaj, spędzam je odrabiając zadanie, wychodząc z domu. Wieczorami rozmawiam też z moim przyjacielem za pośrednictwem internetu.
W soboty śpię do późna. Jest to jedyny dzień kiedy mogę sobie na to pozwolić. Następnie myję się, sprzątam mój pokój, jem śniadanie i arang? (przesiaduję?) z przyjaciółmi. Zazwyczaj chodzimy w tedy do restauracji typu fast-food.
Chodzę do kina, na koncerty czy inne wieczorowe występy. Ewentualnie zostaje w domu i czytam gazetę, ale rzadko spędzam sobotnie wieczory w domu.
W niedziele wstaję o 6 rano. Chodzę na wyścig. Potem myje się i jem śniadanie. O 10 chodzę do kościoła i spotykam się z przyjaciółmi. Wieczorami oglądam TV czytam gazetę i uczę się. Odpoczywam.
2009-11-08T21:23:22+01:00
Mój typowy weekend
Mój typowy weekend zaczyna się w piątek po południu, kiedy wrócę ze szkoły. Zazwyczaj spędzam go nad odrabianiem moich lekcji. Rozmawiam z moim kumplem wieczorem przez internet.
W sobotę śpię długo. To jest jeden dzień w tygodniu kiedy mogę to zrobić. Następnie myje się, sprzątam mój pokój jem śniadanie, i wychodzę z przyjaciółmi. Zazwyczaj idziemy do restauracji na fast fooda.
Idę do kina, lub na koncert, lub gdzie indziej na miasto. Ewentualnie oglądam telewizje ale rzadko spędzam sobotę w domu.
W niedziele wstaje o 6 rano i jadę na wyścig. Następnie myję się i jem śniadanie. I o godzinie 10 idę do kościoła i spotykam się z przyjaciółmi. Oglądam telewizje i uczę się wieczorem. To wszystko.