Odpowiedzi

Najlepsza Odpowiedź!
2009-11-08T20:15:16+01:00
Podróżując możemy dowiedzieć się wielu ciekawych rzeczy. Każda nowo przeżyta przygoda wzbogaca nas o nowe doświadczenia, wiedzę. Świat jest pełen magii ; niezwykłych stworzeń, dziwnych roślin, różnych znaków pradawnych cywilizacji.
W każdym zakątku ziemi znajdziemy miejsce dla siebie. Luksusowe hotele, gdzie możemy zjeść różne ciekawe dania i poznać historię zwierząt, owoców lub warzyw, które właśnie jemy ; Plaża. Ciepły piasek, błękitne morze da nam spokój i siłę, a również wyruszając w głąb morza możemy napotkać różne dziwne stworzenia. ; Lasy. Tu chyba najwięcej przeżyć i niepowtarzalnych doświadczeń.
Nasze życie jest krótkie, i powinniśmy z niego korzystać ile się da, pochłaniać jak najwięcej wiedzy i nie bronić sobie łez w oczach z powodu piękna.
1 1 1
2009-11-08T20:29:52+01:00
Z podróży możemy zobaczyć i poznać wiele nowych przedmiotów które z w innych krajach wykożystywane do codziennego użytku możemy także zwiedzać starożytną histrorię dan=ych krai można się dowiedzieć wiele ciekawostek związanych z państwem od tutejszych ludzi można poznać nowe techniki malarstwa jak np z chiny mam chińską sztuke malarstwa mangę jest ona bardzo ciekawe i nowoczesne . wW innych krajach jest dużo innych krajobrazów niż tu można zobaczyć bardzo dużo sklepó z modną odzieżą .Podróże dodają nam bardzo dużą wiedzę o danych krajach i ich histori można bardzi wiele zwieddzić i zaopserwować
1 1 1