Przetlumacz:
everyone needs good food to give them energy and brainpower - and this patriulary important for people going to school or working hard. if we eat the right foods we will have energy levels that will help us have better concentriation during the whole day. a better diet will also help us live a healthier life. do ypu know which meal is the most important in your day and you should never miss? it's YOUR BREAKFAST. you simply must have in if you want to feel good at school or at work.
there are a lot of very healthy breakfast options
cereal is a simple choice for all the familly, but some types have too high levels of salt and suger, so choose wisely. one cereal you can always trust is porridge. it's easy and quick, as well as being a goodsource of b vitamins, iron, zinc and vitamin e. you can make porridge the night before, put it in your fridge overnight and simply reheat in the mornninh. you may add different toppings to make porridge more interesting. try some sliced fruit or honey

3

Odpowiedzi

Najlepsza Odpowiedź!
2009-11-09T14:08:18+01:00
Każdy potrzebuje dobrego jedzenia by dało im energii i potencjału intelektualnego - i to ważne dla ludzi idących do szkoły lub ciężkiej pracy. jeśli jemy zdrowa żywność będziemy mieli poziom energii, które pomogą nam się lepiej skoncentrowac przez cały dzień. lepsza dieta pomoże również nam żyć zdrowiej . nie wiem czy posiłek jest najważniejszy w dzień i nigdy nie należy przegapić? za śniadanie. po prostu musi mieć, jeśli chcesz czuć się dobrze w szkole lub w pracy.
Istnieje wiele opcji bardzo zdrowe śniadanie zbóż jest prosty wybór dla wszystkich rodzin, ale niektóre rodzaje mają zbyt wysoki poziom soli i cukru, więc wybierz mądrze. jednego rodzaju zboża zawsze możesz zaufać jest owsianka. To proste i szybkie, a także jako witamin z grupy B, żelazo, cynk i witaminę E. możesz owsianka nocy, umieścić go w lodówce przez noc i po prostu podgrzać w rano. można dodawać różne polewy do kaszy bardziej interesujące. spróbować plasterki owoców i miodu
2009-11-09T14:09:51+01:00
Każdy potrzebuje dobrego jedzenia aby mieć energię i potencjał intelektualny - a jest to szcególnie ważne dla ludzi chodzących do szkoły lub ciężkiej pracy. Jeśli jemy dobrą żywność będziemy mieli dorby poziom energii, które pomogą nam się lepiej koncentrować przez cały dzień. Lepsza dieta pomoże również nam żyć zdrowiej. Wiesz jaki posiłek jest najważniejszy w dzień i nigdy nie należy go przegapić? Śniadanie. Po prostu musisz zawsz je mieć, jeśli chcesz czuć się dobrze w szkole lub w pracy.
Istnieje wiele opcji na bardzo zdrowe śniadanie.
Płatki to prosty wybór dla wszystkich z rodziny, ale niektóre rodzaje mają zbyt wysoki poziom soli i cukru, więc wybieraj mądrze. Jednym rodzajem zboża, któremu zawsze możesz zaufać jest owsianka. To proste i szybkie, a także jest źródłem witamin z grupy B, żelazo, cynk i witaminy E.
Możesz jeść owsiankę w nocy, umieścić ją w lodówce przez noc i po prostu podgrzać w mikrofalówce. Można dodawać różne polewy do kaszyaby była lepsza w smaku. Spróbuj plasterki z owoców czy miodu.
2009-11-09T14:41:47+01:00
Każdy potrzebuje dobrego jedzenia dać im energii i potencjału intelektualnego - i to patriulary ważne dla ludzi idących do szkoły lub ciężkiej pracy. jeśli jemy prawo żywność będziemy mieli poziom energii, które pomogą nam się lepiej concentriation w ciągu całego dnia. lepsza dieta pomoże również nam żyć zdrowiej życia. nie wiem co ypu posiłek jest najważniejszy w dzień i nigdy nie należy przegapić? za śniadanie. po prostu musi mieć, jeśli chcesz czuć się dobrze w szkole lub w pracy.
Istnieje wiele opcji bardzo zdrowe śniadanie
zbóż jest prosty wybór dla wszystkich familly, ale niektóre rodzaje mają zbyt wysoki poziom soli i suger, więc wybierz mądrze. jednego rodzaju zboża zawsze możesz zaufać jest owsianka. To proste i szybkie, a także jako goodsource witamin z grupy B, żelazo, cynk i witaminę E. możesz owsianka nocy, umieścić go w lodówce przez noc i po prostu podgrzać w mornninh. można dodawać różne polewy do kaszy bardziej interesujące. spróbować plasterki owoców i miodu
1 3 1