Odpowiedzi

Najlepsza Odpowiedź!
  • Użytkownik Zadane
2009-11-09T15:45:17+01:00
Dom moich marzeń znajduje się w górach, obok małej rzeki lub jeziora . Jest to parterowy, drewniany budynek ze stromym dachem. Wokół domu znajduje pełen kwiatów, duży ogród. W ogrodzie można usłyszeć szum liści i ptaków śpiew. Cały ogród jest wypełniony zapachem kwiatów i owoców z mojego sadu.
Przed wejsciem do domu, można zatrzymać się na chwilę na dużym, przytulnym ganku. Na dole jest duży salon z kominkiem. Można odpocząć na wygodnej kanapie i w fotelu przy trzaskającym ogniu. Obok salonu widać jasna kuchnia pełna smakowitych zapachów pieczeni. Po lewej stronie kuchni można zobaczyć wiele trofeow myśliwskie. Myśli schody dębowe można przejść na strychu. Po prawej są dwa pokoje z dużymi, przytulne łóżko z baldachimem. Z okien widać piękny krajobraz górski. Na lewo od schodów są bthroom i mój pokój, gdzie można usiąść w głębokim fotelu i słuchania muzyki lub oglądania telewizji.
My house is so amazing. Każdego ranka mogę idzie w sprawie połowów lub pieszo. Jest to spokojne miejsce, gdzie mogę czuć się bezpiecznie i przyjemnie.

1 5 1