Odpowiedzi

2009-11-09T15:58:49+01:00
09.11.09
Droga Pani Moniko
Pisze do pani, bo chcę zachęcić do wyjazdu do Egiptu. Cała nasza klasa pragnie tej wycieczki. Chcemy zobaczyć zabytki Egiptu czyli piramidy egipskie, starożytne nekropole, świątynie. Są tam piękne sfinksy. Nie można pominąć również wiszącego kościoła i tablic z Sakkary. Mam ogromną nadzieję, że zgodzi sie pani na wycieczkę. Serdeczne proszę.
(podpis)
Najlepsza Odpowiedź!
2009-11-09T16:01:10+01:00
Szanowny panie Profesoże!
Jest pan świetnym nauczycielem, dzięki temu jak pan uczy uwoelbiam geografie i ciesze sie e właśnie pan jest moim nauczycielem tego przedmiotu. Ze wzglendu na to postanowiłem przekonacć pana do odwiedzenia egiptu.
Uważam ze powinien pojechać pan właśnie w to miejsce gdyz jest tam niesamowicie pięknie. Zapewniam też ze jeśli zdecyduje sie pan na ten wyjazd napewno nie będzie się pan tam nudził gdyż niezależnie od tego jak długa będzie to wycieczka egipt jest miejscem tak ciekawym i pełnym niesamowitych miejsc wartych zobaczenia ze zawsze znajdzie pan tam miejsce gdzie spędzi pan wolny czas. Egipt to oprucz pięknego zakątka ziemi pełnego niesamowitych miejsc również ciekawa geograficzna kraina z jakiego to powodu powinnien pan ruwniez zdecydować się na wyjazd tam.
Kończąc już swuj list zachęcam go do wyjazdu do egiptu i mam nadzieje ze do tego wyjazdu pana przekonałem.