Odpowiedzi

Najlepsza Odpowiedź!
2009-11-09T17:41:17+01:00
Pałac syreny Karmen o złotych oczach i złotych włosach znajduje się w głębinach oceanu. Jego dach utworzony jest ze ślicznych, złotawych muszli, które od czasu do czasu otwierają się, ukazując przepiękne, srebrne perły. Ze ścian pałacu wyrastają wielobarwne kwiaty kołysane ruchem fal.

Wewnątrz pałacu znajduje się sto pokoi. Każdy ma swój indywidualny wystrój. Bardzo ładnie urządzony jest pokój o lustrzanych ścianach oraz tęczowych dywanach i ręcznie rzeźbionych meblach. To wnętrze ma swoją specyficzną aurę.

Będąc w pałacu złotookiej syreny, nie można przejść obojętnie obok ogromnej i przepięknej sali balowej. Jej podłoga usiana jest liliami morskimi, które przy chodzeniu mile łaskoczą w pięty. Ściany utworzone są z różnokolorowych rozgwiazd, natomiast sufit zaprojektowano na podobieństwo rozgwieżdżonego nieba. Równie urzekającym miejscem jest galeria posągów bogów greckich. Wielkie kamienne postacie ustawione są w trzech kolumnach. Wokół nich pływają różnokolorowe rybki.

Pałac Karmen jest bardzo imponującą budowlą. Jego wielkość, wystrój i panująca w nim atmosfera przyciągają licznych gości.
1 3 1