Odpowiedzi

2009-11-09T17:23:17+01:00
To znaczy ze nasze zdolnosci co robimy w zyciu nieukazzuja tak naprzewde kim jestesmy. nasza praca jest niczym w porównaniu jak sie zachowujemy. moze i troche nam to czegos uczy ale nie byt. np.kiedy ktos bedzie zmuszony do pracy a tak wogóle to bedzie człowekiem ktory w zyciu chciłaby robic cs innego to co wtedy. kazdy bedzie go traktował ze wzgldu na prace?
Wlasnie tak niemozna praca to co innego i nasze decyzje tez
2009-11-09T17:24:44+01:00
To znaczy że to my wybieramy kim naprawdę będziemy w przyszłości a nie ktoś inny to nasze życie decyduje o tym. I nikt nie ma prawa do tego się mieszać
Najlepsza Odpowiedź!
2009-11-09T17:27:25+01:00
W powiedzeniu "To nasze wybory ukazują, kim naprawdę jesteśmy, o wiele bardziej niż nasze zdolności."jest wiele prawdy.
Każdy człowiek ma wolną wolę,może sam decydować o tym co dla niego najlepsze.Nie zawsze podejmiemy dobrą decyzję,z tym też trzeba się liczyć.Ale ważna jest intencja naszego wyboru.Bo czy jeśli wybierzemy coś co dla nas ma dużą wartość a niekoniecznie będziemy potrafili to zrobić,to co będzie się bardziej liczyć.?Np: Zdolności ma każdy, chodź inne, jeden gra dobrze w piłkę inny na skrzypcach, a jeszcze inny jest dobry z matematyki, ale odpowiednie decyzje podejmuje tylko niewielka cząstka naszego tak wielkiego świata. I nie ważne jest co umiemy, ważne jest jak żyjemy i jakich ich dokonujemy.