Odpowiedzi

Najlepsza Odpowiedź!
2009-11-09T18:10:30+01:00

Ta odpowiedź została oznaczona jako zweryfikowana

×
Zweryfikowane odpowiedzi zostały sprawdzone przez ekspertów, dlatego mamy pewność, że są prawidłowe i bezbłędne. Od dawna na zadane.pl znajdziesz tysiące poprawnych odpowiedzi, które zostały sprawdzone przez moderatorów (najbardziej zaufanych członków naszej społeczności).
Ilustracja 1

Na obrazku widać dwie postacie. Praktycznie nie możemy rozróżnić tła. Don Kichot jedzie na koniu. Ma na sobie rycerski rynsztunek. Rycerz siedzi wyprostowany. Sprawia wrażenie osoby pilnującej dyscyplinę. Pancho porusza się na małym osiołku. Giermek ubrany jest w łachmany. Siedzi na czworonogu przygarbiony. Sprawia wrażenie osoby obojętnej i smutnej.


Ilustracja 2

Na obrazku widzimy dwie osoby na wierzchowcach, a w tle wiatraki i słońce w zenicie. Don Kichot dosiada konia stojącego na wzgórzu, spoglądając na "olbrzymy" spacerujące w dole. Rycerz trzyma kopię i tarczę, a na głowie ma swój hełm. Trochę dalej Pancho siedzi na osiołku wolno dreptającym w kierunku Don Kichota. Giermek spoczywa ciężko, ubrany w chłopskie łachmany i słomkowy kapelusz.
215 4 215