What did I do last Saturday? Well, I woke up late, because I went to bed late on Friday night. I didn't get home from work until half past one in the morning, so I was tired on Saturday. I got up late . After breakfast I washed the dishes. next I read the paper and after that I went shopping and to the bank. Then it was time to get ready for work. I started work at five in the evening. We had about 200 people in, so I cooked a lot of food that night! And I helped the waiters with the washing-up, as well. I'm a nice guy, aren't I?
Jak ktos moze to niech przetlumaczy to na jezyk polski tyle zeby nie zadnym translatorem z gory dzieki. potrzebuje to na jutro ;]

3

Odpowiedzi

Najlepsza Odpowiedź!
2009-11-09T18:05:04+01:00
Co robiłem ostatnej soboty? Więc, wstałem późno, ponieważ poszedłem późno spać w piątkowy wieczór.Nie poszedłem do domu po pracy przed wpółdo pierwszej nad ranem, węc byłem zmęczony w sobotę.Wstałem późno. Po śniadanu umyłem naczynia. Następnie czytałem gazetę a po tym poszedłem na zakupy i do banku. Potem był czas do przygotowania się do pracy.Zacząłem pracę o 5 wieczorem. Meliśmy ooło 200 ludzi, więc ugotowałem dużo jedzenia tej nocy. I pomogłem kelnerką umyć naczynia, również. Jestem świetnym chłopakiem, nie prawdaż?


Ten sam tekst małem rok tmu w 1gim:DD
2009-11-09T18:08:36+01:00
Co robiłem w ostatnią sobotę? No więc, wstałem późno, ponieważ w piątek późno poszedłem spać. Wróciłem do domu o 1:30 rano, więc w sobotę byłem zmęczony. Wstałem późno. Po zjedzeniu śniadania umyłem naczynia. Następnie przeczytałem gazetę, po czym poszedłem na zakupy i do banku. Nadszedł czas, aby zacząć się szykować do pracy. Zacząłem pracę o piątej po południu. Było około dwustu ludzi, więc ugotowałem bardzo dużo jedzenia tej nocy! Pomogłem również kelnerom zmywać naczynia. Jestem, miłym facetem, nieprawdaż?

Trochę ten tekst był nieforemny, więc nie dziw się jeśli niektóre zdania brzmią dziwnie :P
  • Użytkownik Zadane
2009-11-09T18:09:34+01:00
Co zrobiłam w ostatnią sobotę? Cóż, wstałam późno, ponieważ w noc piątkową położyłam się późno do łożka. Nie doszłam do domu z pracy przed wpół do drugiej rano, więc byłam bardzo zmęczona w sobotę. I got up late ( nie wiem co znaczy ). Po śniadaniu, zmyłam naczynia. Następnie czytałam gazetę i poźniej poszlam na zakupy i do baku. Potem miałem czas żeby przygotowac sie do pracy. Zaczynam pracę o 6 po południu. Mieliśmy około 200 osób, więc musiałam ugotowac bardzo duzo jedzenia tej nocy! I pomogłam także kelnerom ze zmywaniem. Jestem miłym chłopcem, czy nie jestem?

starałam się jak mogłam. nie wiem co wyszło. i chyba jesteś chłopakiem, więc pozmieniaj rodzaj żenski na męski :)