Odpowiedzi

2009-11-09T18:34:15+01:00
Raj w szkole.

pierwsze 3 lekcje nie odbyły się z powodu wyjazdu nauczycieli na wycieczkę. zostały ci 2 lekcje - wf. i przez cały czas oglądacie zawody w piłkę nożna, a tam grają sami przystojniacy:) Na koniec jedne prosi Cię o numer telefonu
4 3 4
2009-11-09T18:38:45+01:00
Codziennie wstaję o 7.00. Idę do łazienki i myję się. Potem ubieram się i jem śniadanie z moją rodziną. O 7.30 jadę autobusem do szkoły. Czasami odprowadzam mojego młodszego brata do przedszkola, które na szczęście znajduje się w pobliżu mojego domu. W szkole mam od 6 do 8 lekcji. Do moich ulubionych przedmiotów należą: angielski, biologia i wychowanie fizyczne. Mam jednak problemy z matematyką.
Po zajęciach wracam do domu. Po drodze kupuję dla siebie gazety. Po przyjściu do domu jem obiad. Po obiedzie mogę wreszcie trochę odpocząć. Potem jednak muszę odrabiać lekcje Czasami muszę przypilnować mojego brata, jeśli rodzice muszą wyjść. Później pomagam w przygotowaniu kolacji i zmywaniu naczyń. Wieczorem oglądam telewizję, czytam gazety lub słucham muzyki.
Około 22 kąpię się i idę spać.
W weekend pomagam przy sprzątaniu domu i robię zakupy. Czasami idę z przyjaciółmi do kina. Kiedy jestem zmęczona, ucinam sobie po południu drzemkę. Ale potem muszę się zabrać do pracy. Uczę się dużo, aby mieć dobre oceny na świadectwie i móc w przyszłości studiować medycynę. Nigdy się nie nudzę, ponieważ mam zawsze coś interesującego do zrobienia.


Mam nadzieję, że pomogłam. :)
13 2 13