Przetłumacz na j.angielski:(tylko prosze nie z neta i żeby to były logiczne zdania) z góry dzia:**

Dear Kim,
Thanks for your letter.What are my interests?Well, my favourite things are ast and music.I can draw and paint. My mum is a music teacher. She can play and she can play pianino.My sister and I can play gitar.I"m not very good with computers.I can"t play computer or e-meils. But I can do other practical things.
I can cook and I can cycling. Please write and tell me aboout your school. best wishes, Jacke

2

Odpowiedzi

Najlepsza Odpowiedź!
2009-11-09T18:32:16+01:00
Droga Kim,
Dziękuje ci za twój list. Jakie są moje zainteresowania? No cóż.. moje ulubione zajęcia to sztuka i muzyka. Umiem rysować i malować. Moja mam jest nauczycielem. Potrafi grać na pianinie. Moja siostra i ja gramy na gitarze. Nie jestem bardzo dobra w obsludze komputera. Nie umiem grać na komputerze i wysyłać emaili. Ale potrafię robić inne praktyczne rzeczy.
Umiem gotować i jeździć na rowerze. Proszę, napisz i opowiedz mi o twojej szkole.
Pozdrowienia
JAcke
1 5 1
2009-11-09T18:33:04+01:00
Drogi Kim,
Dziękuje za twój list. Z czym do Ciebie piszę? Cóż, moje ulubione przedmioty to sztuka i muzyka. Umiem rysować i malować. Moja mama jest nauczycielką muzyki. Potrafi ona grać na pianinie. Moja siostra i ja gramy na gitarze. Nie jestem zbyt dobry z komputerami. Nie potrafię grać nan ich ani wysyłać meili. Ale za to potrafię robić inne prektyczne rzeczy.
Potrafię gotować i jeździć na rowerze. Proszę, napiszisz mi o twojej szkole. Najlepsze żeczenia,
Jacke