Odpowiedzi

2009-11-09T18:42:12+01:00
Przedstawiam moją ulubionę książkę pt,,Kubuś Puchatek''
Książka ta jest bardzo ciekawa oraz interesująca. Możemy poznać Kubusiowe przygody oraz jego przyjaciół. Miś jest grubiutki oraz bardzo lubi miód.
Kubuś Puchatek to wspaniały przyjaciel,którego warto poznac.
Czytająć Kubusiowe opowieści oderwiecie się od rzeczywistości.
Arcydzielo nie jest za nudno,lecz przeciwnie ciekawie opowiada o wspanialym misiu.Kubuś jest ulubieńcem dzieci,a może w dziecinstwie także i Was?
Podbil serca milionom dzieciom. Polecam,warto przeczytać.Książka dobra jest na szarobure dni.Rozjasni Wam ponury swiat.Znajdziecie się w magicznym swiecie Kubusia Puchatka.

Polecam serdecznie,Ksiązka nie jest gruba,lecz Fantastyczn!

PS: Mam nadzieję,ze Wam się spodoba
Od Autora:
Mam nadzieję,że podoba sięxDD Sorka,nie mialam nic innego.Jesli sie nie spodoba prosze nie dawaj sotrzezenia. Ps: jestem pierwszym autorem!;DD Weś to pod uwagę. No cóż mam nadzieję,żąe trochę pomogłam choć troszkę krótkie jak dla Ciebie??? Przepraszam jak za krtkie,a jesli nie to OK.Pozdro ziommm;d
4 4 4
2009-11-09T18:53:06+01:00
Moją ulubioną książkom jest "alchemik" autorstwa paulo coehlo. Główny bochater Santiago jest pasterzem w andaluzji. pewnego razu poznaje on "króla salem"pod jego wpływem santiago wyrusza w podróż swojego życia poszukując nie tylko skarbu ale jak sie okazuje swojej opowieści przeznaczenia "własnej legendy"
podczas swej wędrówki santiago spotyka wiele przeciwności losu ale jest wytrwały aby spełnić przeznaczenie.autor bezbłędnie posługuje się przenośniami i ukazuje czytelnikowi mnóstwo prawd życiowych uświadamia nam że aby być szczęśliwym trzeba wytrwale dążyć do obranych celów .w odnalezieniu wlasnej legendy pomagał młodemu pasterzowi tytułowy alchemik przekazując mu swoją wiedzę ta niesamowita opowieść oparta jest na motywie wędrówki ale w tym przypadku nie tyle tej dosłownej ale na wewnętrznej t.j poznaniu swojego prawdziwego ja. Santiago nie tylko odnajduje skarb ale także prawdziwą miłość a jego podróż za swoją legendą nauczyła go bardzo wiele. Moim ulubionym cytatem z książki jest: "... miłość trzeba budować, odkryć ją to za mało" oraz "jesteś tym czym wierzysz że jesteś". Moim zdaniem książka warta jest polecenia gdyż wciąga uczy jak być lepszym może nawet szczęśliwszym.
6 3 6